KOGU KAUP -20% Alates 19€
99€ ostust kingituseks Mood Hair Bodyguard Frizz Controller 150ml väärtuses 12.95€(Kehtib kuni kingitusi jätkub)
Liitu meie uudiskirjaga ja naudi -10% soodustust esimeselt ostult!

Macta Beauty Lugu

Macta Beauty ilukaubamaja on kasvanud välja Eesti naiste poolt armastatud Kehapoest. Macta Beauty tootevalikus on üle 350 + ilu- ja tervisetoodete brändi, mis teeb meist üheks SUURIMAKS ilutoodete,  toidulisandite ja nutrikosmeetika pakkujaks. Ilutegijatele  ja salongidele (juuksuritele, kosmeetikutele, massööridele, meigikunstnikele, ripsmetehnikutele) on avatud hulgikeskkond, kus on võimalik soetada hulgihindadega profitooteid oma igapäevatööks. Macta Beauty väljakutse on pakkuda oma klientidele loodussõbralikke tooteid, mis oleksid võimalikult puhtad ja orgaanilised, kuid samal ajal oleksid loodussõbralikud meie keskkonnale ja sisaldaksid kõige innovaatilisemaid ning uudsemaid nahasõbralikke koostisosi, et tagada parimad tulemused naha- ja kehahoolduses.

Macta Beauty slogan on „Ilus igal hetkel“. ILU ei tähenda ainult välimist, vaid seda, et iga inimene hoiaks oma tervist ja ilu ka seespidiselt.

Nimi Macta – ladina keeles „imetletud“, „austatud“, „jumaldatud“, „kummardatud“ kirjeldab väga hästi seda, millistel alustel me tooteid ilukaubamajja valime.“ Oleme pühendunud meeskond iluhuvilistest ja jahime uusimaid teaduslikke avastusi kogu maailmast. Macta Beauty toob Teieni meigikunstnike poolt palavalt armastatud meigitooted, kosmeetikute poolt kiidetud nahahooldusbrändid ja juuksurite poolt jumaldatud juuksehooldusvahendeid, mis ületavad kõikide ilufännide ootusi.

200+

VÕIDETUD ILUAUHINDA

5M

KÜLASTUST AASTAS

350+

KAUBAMÄRKI

150 000+

RAHULOLEVAT PÜSIKLIENTI

30 000+

ILUTOODET