KOGU KAUP -15% Alates 19€
99€ ostust kingituseks Mood Hair Bodyguard Frizz Controller 150ml väärtuses 12.95€(Kehtib kuni kingitusi jätkub)
Liitu meie uudiskirjaga ja naudi -10% soodustust esimeselt ostult!

Ärikliendi müügitingimused

ÄRIKLIENDI MÜÜGITINGIMUSED


Gemer Grupp OÜ (edaspidi Macta Beauty) pakub oma juriidilistest isikutest koostööpartneritele ning iluteeninduskoolide õpilastele võimalust soetada tooteid professionaalseks kasutamiseks ja tegeleda toodete edasimüügiga ilusalongi klientidele, lähtudes valdkonnas kehtivast heade kaubandustavade põhimõtetest. 
Juriidilisest isikust klientidele, kelleks võib olla OÜ, FIE kui ka LHV ettevõtluskonto omanik (edaspidi Äriklient/Ärikliendid) ja ka iluteeninduse õpilastele kehtivad Macta Beauty toodete müügi puhul järgnevad müügitingimused: 


1. Ärikliendi müügitingimuste ulatus ja kehtivus


1.1.     Käesolevad Ärikliendi müügitingimused (edaspidi Müügitingimused) kehtivad Macta Beauty ja Äriklientide ning ka Macta Beauty ja iluteeninduse õpilaste vahel Macta Beauty kaupade (edaspidi Toode/Tooted) ostmisel ning sätestavad Ärikliendi või iluteeninduse õpilaste ja Macta Beauty vahelise lepingulise suhte eeldused ja tingimused, sealhulgas, kuid mitte ainult, Ärikliendiks saamise korra. 

1.2.     Müügitingimused on siduvad kõigile Äriklientidele ja iluteeninduskoolide õpilastele.

1.3.    Macta Beauty jätab endale õiguse teha muudatusi Müügitingimustes ja Toodete müügihindades ning nimetatud muudatusi kajastatakse Macta Beauty veebilehel www.mactabeauty.com

1.4.     Macta Beauty ja Äriklientide vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest. 2. Ärikliendiks registreerimine

2.1. Ärikliendiks registreerimine toimub osaühingu või FIE või LHV ettevõtluskonto omaniku allkirjaõigusliku esindaja avalduse alusel Macta Beauty  veebilehel või kaupluses kohapeal ning registreerimise peamiseks eelduseks on viide osaühingu või FIE või LHV ettevõtluskonto omaniku tegevusele iluteenindusvaldkonnas.

2.2. Peale avalduse esitamist registreeritakse konto 1-2 tööpäeva jooksul ja selle kohta saadetakse kliendile eraldi kinnitusmeil. Enne kinnitusmeili saamist ei ole ärikliendi kontoga võimalik ärikliendi keskkonda sisse logida ega veebilehelt, sh füüsilisest kauplustest Tooteid Ärikliendi müügihindadega osta.

2.3. Juhul, kui äriregistris ei kajastu seotus iluteenindusvaldkonnaga, on Macta Beautyl õigus enne Ärikliendi õiguste andmist küsida täiendavat infot osaühingu või FIE või LHV ettevõtluskonto omaniku äritegevuse kohta.


3. Ärikliendina ostlemine ja isiku tuvastamine

3.1 Äriklient (sh iluteeninduskoolide õpilased) peab Too(de)te ostu sooritamisel esitama Macta Beauty kauplustes isikut tõendava dokumendi, et Macta Beauty klienditeenindaja saaks isiku tuvastada ning vastava Macta Beauty Ärikliendi konto alt ostu vormistada.

3.2. Dokumendi mitteesitamisel on Macta Beauty klienditeenindajatel keelatud Ärikliendile mõeldud hinnaga Tooteid müüa.

3.3 . Macta Beauty ilukaubamaja  kauplused on suunatud ostlemiseks nii jae- kui ka Äriklientidele ja seetõttu on toodetel märgitud ainult jaehinnad. Ärikliendi soodustused rakenduvad Toodete ostu sooritamisel Ärikliendi isikut tõendava dokumendi olemasolul Macta Beauty kaupluse kassas. 

3.4. Ärikliendi hinnad on kättesaadavad ja nähtavad üksnes Macta Beauty veebilehel  sisselogitud  Äriklientidele. Ärikliendi hindade avalikustamine või nende edastamine kolmandatele isikutele on keelatud.

3.5. Juhul, kui Äriklient sooritab oste koos kolmanda isikuga, ei ole Macta Beauty klienditeenindajatel lubatud avalikustada Ärikliendile kehtivaid Toodete hindu. Sellisel juhul teavitab Macta Beauty klienditeenindaja diskreetselt Äriklienti temale kehtivatest hindadest.


4 Esindussalongid ja edasimüüjad

4.1.Macta Beauty pakub Ärikliendile võimalust saada populaarsete Macta Beauty poolt maaletoodavate  brändide / Toodete esindussalongiks või edasimüüjaks.

4.2. Edasimüügiga on lubatud tegeleda vaid Ärikliendil, kes on sõlminud Macta Beautyga vastava edasimüügilepingu, milles on kokku lepitud Toodete edasimüügi reeglid ning tingimused. 

4.3. Toodete edasimüügi korral vastutab jaekliendi ees kogu ulatuses edasimüüja.

4.4. Tulenevalt Macta Beauty lepingulistest kohustustest maaletoojate ees, ei ole lubatud Toodete edasimüük sotsiaalmeedia kanalites, kui selles ei ole edasimüügilepingus eraldi kokku lepitud.

4.5. Juhul, kui Äriklient tegeleb Macta Beauty’st ostetud Toodete edasimüügiga ilma vastavasisulise  lepinguta, on Macta Beauty’l õigus sulgeda Ärikliendi konto.

4.6. Ärikliendile, kes on Toodete edasimüüja või omab esindussalongi pakub Macta Beauty motivatsioonipaketti, mis toetab iluteenindaja tööd ning sisaldab järgnevat:
  4.6.1. Toodete stardikomplekti soodustused;
  4.6.2. hinnasoodustused vastavalt tasemetele;
  4.6.3. jooksvad kuupakkumised ja sooduskampaaniad;
  4.6.4. personaalne Macta Beauty müügiesindaja;
  4.6.5. tasuta esindatava Toote brändi värvi- ja tootekoolitused;
  4.6.6. soovi korral Toote brändiriiuli kasutus.

4.7. Täpsemat infot Toodete edasimüügi ja esindussalongi osas saab e-posti aadressilt: [email protected] 

5. Iluteeninduskoolide õpilased


5.1. Macta Beauty toetab iluteenindajate haridust võimaldades iluteeninduskoolide õpilastel osta Tooteid Ärikliendihindadega nii Macta Beauty veebilehel kui  ka esinduskauplustes.

5.2. Ärikliendi hindadega ostlemiseks  peab õpilane olema vastavate õppeasutuste poolt Macta Beautyle saadetud iluteeninduse õpilaste nimekirjas.

5.3. Iluteeninduskooli õpilasele loob Macta Beauty esitatud andmete põhjal personaalse Ärikliendi konto. Konto on muutunud aktiivseks peale vastavasisulise kinnitusmeili saamist.

5.4. Iluteeninduse õpilase nime puudumisel kooli poolt saadetud nimekirjas, võib Macta Beauty keelduda Toodete müümisest Ärikliendi hinnakirjade alusel.