KOGU KAUP -20% Alates 19€
99€ ostust kingituseks Mood Hair Bodyguard Frizz Controller 150ml väärtuses 12.95€(Kehtib kuni kingitusi jätkub)
Liitu meie uudiskirjaga ja naudi -10% soodustust esimeselt ostult!

korduma kippuvad küsimused

FAQ's

Search FAQ:

Tühista

Jah, meie juures on see täiesti turvaline. Krediitkaardiga maksmisel suunatakse sind Nets Estonia AS’i turvatud keskkonda. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse kõrgema taseme SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme. See tähendab, et ükski kõrvaline isik sinu andmetele ligi ei pääse.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole mactabeauty.com veebipoest tellimise eripära. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastusõigus. Tagastusõigus on seatud tagama, et saadud kaup vastaks tellitule. Õigusaktidest tulenevalt peab tagastatav kaup olema avamata, kasutamata ja originaalpakendis. Detailsemat infot tagastusõiguse kohta leiab müügitingimuste peatükis Tagastamisõigus. Antud piirangud ei kehti puudustega kauba kohta. Puudustega kauba käsitlemise kord on välja toodud müügitingimuste peatükis “Pretensioonide esitamise kord”. Tagastamise õigust ei kohaldata vastavalt võlaõigusseadusele kosmeetika- ja hügieenitoodetele (suletud pakendis tooted, mis ei ole tagastavad tervisekaitse ja hügieenilistel põhjustel pärast toote avamist).

Mactabeauty.com ei müü aegunud ilutooteid. Toote kehtivust ja ohutut kasutamist selgitab kosmeetikatoodete ohutust ja märgistamist reguleeriv Kosmeetikatoodete määrus 1223/2009/EÜ. Kosmeetikatooted mille säilivusaeg on pikem kui 30 kuud tähistatakse avatud kreemipurgi sümboliga. Kreemipurgi sümboli sisse märgitud number näitab toote ohutu kasutamise aega kuudes pärast tootepakendi avamist. Kosmeetikatoodetele mille säilivus on lühem kui 30 kuud, märgitakse toote säilimise tähtaeg. Konkreetse kauba tootmisaja välja selgitamiseks palume pöörduda meie klienditeeninduse poole e-posti aadressil [email protected].

Jah, müüme ainult originaalkaupa. Mitteoriginaalkaubaga kauplemine on ebaseaduslik, karistatav ja sellega mactabeauty.com ei tegele.

Pakume kiiret tarnet pakiautomaatidesse (SmartPOST ja Omniva), DPD kulleriga koju või kontorisse ning postkontoritesse üle Eesti. Kohaletoimetuse aeg, sõltuvalt tellimise hetkest on 1-3 tööpäeva. Kampaaniate ja jõulude ajal võib kauba tarneaeg pikeneda 2-3 tööpäeva. Macta Beauty ei vastuta toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui tooted on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Macta Beauty ei saanud mõjutada või ette näha. Kui juhtub, et toode on otsas või esinevad tarneraskused, siis klienditeenindus võtab ühendust ja lepitakse kokku uus tarneaeg.