10 naiste ihaldatumat ilutoodet sünnipäevaks või jõuludeks

10 naiste ihaldatumat ilutoodet sünnipäevaks või jõuludeks

10 naiste ihaldatumat ilutoodet sünnipäevaks või jõuludeks

Share
2022-11-17

Tähtpäevad, naised ja kingitus. Need kolm sõna võivad tekitada palju peavalu nii meeste aga ka naiste endi seas. Keegi ei taha kinkida ega ka kingituseks saada midagi, mis tegelikult rõõmu ei too. Siin on aga kolm märksõna, millest lähtudes naistele kingitust valides ei pane kunagi puusse!

Naiste jaoks on alati oluline näha hea välja. Ka siis kui aastad mööduvad, võiks nahk ikka särada ja noorusest pakatada. Seesugust eesmärki aitavad toetada erinevad iluvitamiinid ja kollageen, mida on ka väga lihtne ja mugav kingipaki sisse poetada. Kollageeni valimisel tuleks lähtuda kvaliteedi parameetritest. Kõrgema ja parema kvaliteediga on kollageenitooted, mis sisaldavad merelise päritoluga kollageeni. Siinkohal näiteks HECH Caviar Collagen Ruby Elixier kollageenijook peptiididega. Merelise päritoluga kollageen sarnaneb uuringute järgi kõige enam inimese kehas leiduva kollageeniga. See aspekt võimaldab läbida HECHi tootel hõlpsasti sooleseina ja jõuada nii kiiremini ka kudedesse.

Samasugust kvaliteedimärki kannab näiteks ka Dr. Ohhira Kollageenijook, mis vajaliku kollageeni taset aitab organismis tõsta nii 35- kui 45- aastastel naistel. Ohhira kollageenijoogi suureks plussiks on, et seda sobib kinkida ka tulevastele emadele ning eriti hea kingitus on kollageenijook ka  imetavatele emadele, kelle naha seisukorda räsivad magamata ööd.

Iluvitamiinide tootekategoorias on sobilik otsida tooteid aga seesugustelt brändidelt nagu Ecosh ja Lamberts. Ecosh on kodumaine tootja, mis kasutab puhtaid ja võimalusel mahedaid tooraineid ning toodete sisu testitakse laborites, sealhulgas Eesti Terviseohutuslaborites. Ecoshi valikus on lai spekter ennetavatest ja toetavatest toidulisandidest, millest kingikottide särava ja hea väljanägemise tekitamiseks sobivad nii Ecosh biotiin, must pässik + must küüslauk, kui ka  meelerahu vitamiinid. Ka Lambertsi tooted valmivad rangete ravimite standardite ning heade tootmistavade järgimisel, mis tagavad toodete ülima puhtuse, ohutuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Siinkohal naistele mõeldud toodetest on hea kingiidee näiteks  Lamberts Silicia Complete Räni ja vitamiinide kompleks, mis toetab nii juuste, küünte kui naha tervist. Ilusa naha säilitamiseks on ideaalne toode ka Lambertsi Colladeen DermaPlus kollageeni toetav kompleks nahale, mis blokeerib vabade radikaalide kahjustavat tegevust ja aitab seeläbi säilitada kollageeni terviklikkuse.

Teine märksõna, millele naisele kingitust valides mõelda on juuksed. Mitte kunagi ei ütle endast lugupidav naine ära juuksehooldusvahenditest. Seega, miks mitte kinikda maailmakuulus DYSON föön või stiliseerimisvahend. Dyson SuperSonic Iron föön erineb teistest turul olevatest föönidest just seetõttu, et kuivatab kiiremini. Fööni teadlikult juhitud õhuvool kaitseb juukseid kuivatades ka liigsest kuumusest tekkivate kahjustuste eest. Kiirem kuivatamine annab 75% siledamad, üle 100% säravamad ja kuni 61% vähem kahused juuksed. Fööni suur pluss on, et see sobib kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele. Stiliseerimisvahenditest on eriti äge kingiidee aga legendaarse airwapi uusim mudel, Dyson Airwrap Long Complete. See on nagu kodune juuksurisalong, mille abil saab naine teha lokke ja laineid, sirgendada ja kuivatada ning tänu Coanda õhu efektile kuivatuse ajal samaaegselt kiharaid ka soengusse sättida. Need mõlemad Dysoni tooted on juuste peale mõeldes kindla peale väljaminek, sest üle maailma on naised just seesuguste toodete järgi hullumas. Ja need tuhanded, tuhanded naised ei saa ju heas tootes eksida?

Ja muidugi, igale naisele on ideaalne ning vajalik kink ka parfüüm. Siin peaks aga kinkija teadma kingitava lõhna suuremat n-ö lugu. Seega mõned soovitused 2022. aasta parimatest lõhnadest. Dolce & Gabbana Light Blue EDT on kerge ja elegantne lõhn, mis annab lisa piisa enesekindlust ja sära, et naine oma igapäevased ettevõtmised edukalt õhtusse suudab veeretada. Versace Bright Crystal on aga lõbus ja flirtiva alatooniga, mis kütkestava ja sensuaalse lõhnaga ja sobilik tugevale ning väga eneseteadlikule naiselikule naisele, kelle elus on just see piisake glamuuri puudu. Dior Christian Jadore EDP on seesugne lõhn, mida kandes tunneb naine ennast armastatuna ja armastab iseennast veel rohkem, sest nii lõhna koostis kui nimi J´adore tähendab prantsuse keelest tõlgituna “ma armastan”. Gucci Bloom EDP on aga Gucci moemaja üks uusim parfüüm, mis oma aroomis kannab edasi kaasaegse ja mitmekülgse naise iseloomu. Aroomiks klassikaline lillelõhn, mis teisest küljest ka nii ajatu. YSL Black Opium on aga sobilik kingitus pigem rokiliku karakteriga naisele, kes soovib ka õhtustel seltskonnaüritustel meeldiva lõhnaga jalust rabada.