3 NIPPI, kuidas saavutada isepruunistavate kreemidega kaunis ja loomulik jume

3 NIPPI, kuidas saavutada isepruunistavate kreemidega kaunis ja loomulik jume

Share
2022-04-25

Iga naine tahab kaunis ja jumekas välja näha koguaeg, mitte ainult suvel. Üheks parimaks mooduseks selleks on kasutada aastaringselt isepruunistavaid kreeme, mis annavad kiire ja loomuliku tulemuse. Siiski ei ole nende kasutamine nii lihtne kui tunduda võiks. Siinkohal anname häid nippe, kuidas saavutada isepruunistavate toodetega loomulik, kaunis ja ühtlane jume.

Ilmselt on nii mõnelgi tulnud ette olukordi, kus oled haaranud isepruunistava toote järele, selle koheselt peale kandnud ning kirunud neid tumedaid ja ebaühtlasi laike sõrmedel, põlvedel, küünarnukkidel. Seejärel visanud toote nurka teadmisega, et nendega ühtlast ja loomulikku jumet ei saa.

Anname mõned näpunäited, mida järgides saavutad ilusa, loomuliku ning ühtlase jume.

 

Valmista oma nahk ette

Naha ettevalmistamine päevituseks või isepruunistavate toodete kasutamiseks on üks kõige olulisemaid aspekte saavutamaks ühtlane ja kauapüsiv tulemus. Kõige esimeseks sammuks, enne kui haarad isepruunistava toote järele, on kehakoorimine.

Sinu nahk on säravalt puhas ja imekaunis, kui oled teda hooldanud õrnatoimelise kehakoorijaga, mis eemaldab sinu nahalt surnud naharakud, sulgeb poorid ning hoiab ära jume ebaühtlase katvuse. Nii püsib kaunis ja loomulik jume kehal kauem. Näiteks Revitasuni bambuseekstraktiga rikastatud kehakoorija koorib nahka õrnalt, kuid tõhusalt luues hea baasi ühtlase ja kauapüsiva jume saavutamiseks samal ajal nahka noorendades, säilitades naha niiskustaseme ja silendades kortsukesi. Nahk jääb siidiselt pehme ja niisutatud.

Peale koorimist tuleb nahka ka niisutada ning vaadata hoolikalt üle oma küünarnukid, põlved, jalalabad ning kohad, mis kipuvad liialt kuivama. Niisuta neid õlivaba kehakreemiga, et saavutada ühtlaseim jume üle keha. Hoidu kindlasti õli sisalduvatest kreemidest, sest need takistavad isepruunistava toote jõudmist nahapinnale.

 

Pööra tähelepanu ka toote pealekandmisele

Puhas ja niisutatud nahk on valmis päevitamiseks ohutul moel. Selleks vali omale meelepärane toode. Üheks mugavaks ja kiireks mooduseks saavutada ühtlane ja veatud jume on kasutada Revitasuni isepruunistavat spreyd, millega saavutad lühikese ajaga nädalaid kestva kauni jume. Revitasuni toodete looduslik koostis tagab ühtlase ja loomuliku päevitunud jume ning toitvad koostiosad ei lase nahal muutuda kuivaks.

Kõige paremaks isepruunistava toote pealekandmise mooduseks on kasutada pehmet Revitasun aplikaatorkinnast, mis tagab isepruunistuva toote ühtlase ja triibuvaba pealekandmise keha suurematele piirkondadele, näiteks kätele ja jalgadele. Mikrofiibrist aplikaatorkinnas imab isepruunistava sprei täielikult endasse ning kannab selle järkjärgult nahapinnale. Kanna isepruunistavat kreemi või spreid peale ringjate liigutustega, nii saavutad ühtlase katvuse ning kõik kohad saavad kaetud.

Kauapüsiv jume vajab pidevat hoolt

Selleks, et suvine jume püsiks kauem tuleb nahka niisutada ning kasutada selleks kergelt toonivaid kehakreeme. Üheks heaks mooduseks on kasutada looduslikest koostisosadest valmistatud Revitasuni toonivat kehakreemi, mis loob värske päevituse efekti. Nii on sinu nahk igapäevaselt jumekas, niisutatud ning kaunilt kuldse jumega. Tänu kiirelt imenduvale koostisele ei jää nahk õliseks ja tulemus on siidiselt pehme ja särav. See on hea nipp kiireks jume värskenduseks just kevadel, kui saab talve riided kappi ära panna ning kanda pigem seelikuid ja kleite.

Veel üheks heaks nipiks, kuidas oma näonahka aastaringselt jumekana hoida, on tilgutada paar tilka Vita-Age Aurum pruunistavat seerumit oma igapäeva näokreemi hulka ja nii saavutad kauni ja ühtlase jume igal hommikul. Sügavama tulemuse saavutamiseks kanna seerumit otse kuivale näonahale ning tulemuseks on särav ja niisutatud nahk ning tänu seerumis peituvale Alpi jänesekäpa taimsele tüviraku ekstraktile omab see ka vananemisevastast toimet.

 

Kui oma naha eest hoolt kanda nii enne kui pärast isepruunistavate toodete kasutamist on kaunis ja loomulik jume garanteeritud. Nii võib suvist nahatooni nautida aastaringselt.

 

Comments

Leave your comment