Kaks jumestajat kolmest eelistab Wunderit

Kaks jumestajat kolmest eelistab Wunderit

Kaks jumestajat kolmest eelistab Wunderit

Share
2022-08-09

Kauapüsiv ja perfektne jumestus, mis toob esile kandja ilusaima külje ja annab viimase lihvi ka üldisesse väljanägemisse ei pea enam olema unistus. Just seesuguse reaalsuse saavutamiseks eelistab kaks kolmest jumestajast põhjusega Wunderi tooteid. Toodetes on kasutatud uusimaid ja innovatiivsemaid tehnoloogiaid, mis tagavad jumestuse kiire, kindla, kvaliteetse ja kauapüsiva tulemuse. Tahad teada, kuidas? 


Nagu ikka on esimene oluline samm hea jumestuse saavutamiseks naha õige niisutus ja  aluspõhi. Pärast näokreemi kasutamist oleks ideaalne kasutada meigialuskreemi, mis annab jumestusele pikema kestuse. Wunder2 Screen Time Primer on siinkohal teistest aluskreemidest sammukese ees. Selles sisalduvad hoolega valitud looduslikud koostisosad niisutavad päriselt nahka, aga aitavad samaaegselt vähendada ka näiteks poore ja sinisest valgusest tingitud nahakahjustusi. 


Kui nahk on jumestuseks ettevalmistatud võiks järgmise sammuna peale kanda Wunder2 24+ tundi püsivat vee- ja puudutuste kindlat jumestuskreemi. Mainitud jumestuskreemi eelis teiste jumestuskreemide ees peitub Tri-Plex tehnoloogial, mille tõttu on kreem hea katvusega, tagades värske ilme vajadusel rohkem kui ööpäevaks. Vee-, kulumis- ja puudutuskindel jumestuskreem garanteerib kogu päeva kestva kauni ja veatu jumestuse, mida kliendid tihtipeale jumestusest ootavad. 

Tumedate silmaaluste või pisikeste iluvigade likvideerimiseks tuleb appi Wunder2 Last&Foundation Concealer 24+h peitekreem. Jumestajad eelistavad just Wunderi peitekreemi, sest tänu Cover+ tehnoloogiale ei valgu kreem kortsukestesse, on ideaalse katvusega ja tagab ka naha loomuliku sära. 

Iga inimene, kes end meigib teab, kui oluline on jumestuse kinnitamine nii, et tehtud töö tõepoolest enesekindlust ja kvaliteetset looki lisab. Wunder2 Perfect Selfie puuder on siidiselt pehme ja maagilise toimega ning muudab naha täielikult poorivabaks ja matiks. Räägitakse, et see on nii hea, et pärast pildistamist ei pea a kasutama isegi filtrit! 

Seega, kiire, lihtsa ja kvaliteetse jumestuse saavutamise saladus on nüüd eelpool välja öelduga paljastatud. Natuke pidulikuma looki andmiseks on Wunderil veel trikke.

Vaata ja avasta ise siit https://www.mactabeauty.com/brand/wunder2.

Ära tasub märkimist ka, et Wunderi tooted on julmusevabad, silikooni- ja parabeenivaba ja sobilikud kasutamiseks ka veganitele. Kusjuures, kas ma juba mainisin, et lisaks armastatud meigikunstnikele kasutavad Wunder2 tooteid ka paljud maailmakuulsad staarid ja ilu jumaldavad inimesed? Ilmselt artikliga lõpuni jõudes, saad isegi aru, miks.