MILLE JÄRGI TUNNED ÄRA KVALITEETSE KOLLAGEENI?

MILLE JÄRGI TUNNED ÄRA KVALITEETSE KOLLAGEENI?

Share
2022-10-19

Umbes 25. eluaastast hakkab keha kollageeni juurde tootma vähem kui organism seda kulutamiseks vajab – sealt ka kõik need kortsud, liigesehädad, nahakvaliteedi langus ning hapramad juuksed ja küüsed alguse saavadki.

Nii näiteks on kuiv ja õhenev nahk ning probleemid liigestega otseselt seotud kollageenipuudusega. Kui vältida liigset stressi ja päevitamist ning toituda tervislikult ja süüa kollageenirikkaid toiduaineid, on võimalik seda suuska õigel rajal edasi hoida. Samuti saab organismi aidata erinevate kollageeni sisaldavate toidulisanditega, mille abil korvata kollageenikadu ja soodustada ka selle tootmist organismis.

Kuidas valida õige kollageen?

Turul on meeletult kollageeni sisaldavaid või täitsa  nii öelda puhtal kujul kollageeniga seotuid tooteid. Mille järgi ja kuidas valida see õige?  Kindel valik kõikidest  neist toodetest on HECH Caviar Collagen Ruby Elixier kollageenijook peptiididega, mis tootena vastab kõikidele hea kvaliteedi parameetritele. Esiteks on HECHi kollageenijoogi tooraine kõrge kvaliteediga, sisaldades 11 000 mg hüdrolüüsitud kollageenipeptiide, mis on kõrgeima ja puhtaima sisaldusega kõrgkvaliteetne merelist päritolu kollageen. Optimaalne päevane kogus kollageeni võiks jääda sinna 10 000-11 000 mg juurde. Teine oluline märksõna, mis HECHi kollageenijoogil on, on merelise päritoluga kollageen. On kindlask tehtud, et merekollageen sarnaneb kõige enam inimese kehas leiduva kollageeniga. See võimaldab läbida HECHi tootel hõlpsasti sooleseina ja jõuab nii kiiremini ka kudedesse. Merekollageeni kohta kirjutavad uuringud sedagi, et see parandab naha elastsust, niiskusesisaldust ning vähendab kortse. Lisaks parandab merekollageen kehas glükoosaminoglükaanide (GAGs) tootmist, mis on oluliseks komponendiks liigeste, ligamentide ja kõõluste moodustamisel.

Kolmas aspekt, mis HECHi toote kasuks räägib on toote lihtne kasutamine ja ülihea maitse-  maitselt sarnaneb see värske ja hea koduse õunamahlaga.  Ja viimaseks oluliseks küljeks on ka HECHi kollageenijoogis sisalduvad vitamiinid A-, C-, E-, ja B-vitamiinide kompleks osi, mis kõik koostoimel annavad organismi ehituskivile vajaliku tervendava, noorendavad ja tugevndava boosti.

Samas kvaliteedi kategoorias leiab veel teisigi tooteid. Näiteks Col Du Marine Beauty Peptides Collagen, mis samuti merelise koostisega, sisaldades lisaks c-vitamiini, hüaluroonhapet ja ränidioksiidi. Need toimeained kaitsevad rakke kronoloogilise vananemise eest ja nahk näeb noorem, säravama ja elujõulisem välja.

35-aastaseks saamiseks jääb meie organismis umbes 15%, ning 45-aastaseks – 30% kollageeni puudu. Dr. Ohhira poolt pakutud kollageenijook sisaldab samuti kõrgkvaliteetset vees lahustuva kala kollageeni, mis vajaliku kollageeni taset organisimis aitab tõsta nii 35- kui 45- aastastel inimestel. Dr. Ohhira kollageenijook sobib kasutamiseks ka imetavatele emadele ja rasedatele.

Tuleb südamele panna, et õige kollageeni sisaldava toote valik on tõepoolest hästi oluline. Kehvema kvaliteediga kollageeniks nimetatud toode võib organismi hakata soovitust vastupidiselt mõjutama. See tähendab, et olulistele punktidele mitte vastavad tooted võivad viia keha hoopis põletikku. Sellega koos langeb ka immuunsus ja kollageen ei imendu nii, et võiks aidata nahal, juustel ja küüntel säravamaks muutuda. Nii näiteks on kindla peale minek ka viimasel ajal populaarsust kogunud Bears with Benefits kummikarud sarjast Stop the Clock Youth kollageeniga. Youth Vitamins kummikarukestes kasutatakse patenteeritud VERISOL®-i kollageenpeptiide, mida keha tunnistab kehale omaste kollageenifragmentidena. Nii saavad need avaldada tõhusat toimet pärisnaha kollageeni ainevahetusele, selle asemel, et jõuda üksnes naha väliskihtideni, nagu toimivad kreemid ja muud välispidiselt kasutatavad tooted. Lisaks annab kvaliteedist tunnustust ka see, et kummikarud on loodud koostöös farmatseutidega.