Whole Store -15% form 25€ Purchase
Kogu Pood -15% al. 25€ Ostust | Al 79 € 0stust Kingituseks DeepFresh Cotton Buds Cylinder 200pcs(Kehtib kuni kingitusi jätkub)
Whole Store -15% form 25€ Purchase | FREE DELIVERY to parcel machines on orders over 49€
Весь магазин -15% от 25€ покупки! | БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА начиная от 49€ в посылочные автоматы!
Whole Store -15% form 25€ Purchase | NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant komplektus nuo 49 EUR!
Whole Store -15% form 25€ Purchase | BEZMAKSAS PIEGĀDE uz pakomātiem pirkumiem no 49 EUR!

Blummin

Blummin

Blummini lillekarbid on täis luksust rooside näol mis on hoolikalt korjatud ja säilitatud. Lillekarbid on käsitöö, mis valmivad floristide käe all Eestis. Blummin magavad roosid on 100% naturaalsed ja looduslikud. Roosid viiakse stabiilsesse olekusse ja säilitatakse spetsiaalse tehnoloogia abil. Roosidest eemaldatakse loomulik niiskus ja see asendatakse glütseriiniga. Antud protsess tagab selle, et roos säilitab oma loomuliku välimuse ja kuju. Roose töödeldakse taimsete ja biolagunevate vedelikega.

per puslapį
To top
per puslapį
To top
Kas uinuvad roosid on ehtsad?

Uinuvad roosid on ehtsad. Blummini luksususlikud lillekarbid on valmistatud Eesti floristide käe all käsitööna.

Mis on uinuvad roosid?

Uinuvad roosid ehk magavad roosid on looduslikud. Roosid säilitatakse spetsiaalse tehnoloogiaga, viies roos stabiilsesse olekusse ning roosi loomulik niiskus asendatatkse glütseriiniga.

Kui kaua säilivad uinuvad roosid?

Uinuvad roosid on ehtsad ning õige hoolduse korral säilivad roosid kuni aasta. 

Millest on uinuvad roosid tehtud?

Magavad roosid on hoolikalt korjatud, säilitatud ja on 100% naturaalsed. Lõuna-Ameerikast korjatud roosid säilitatakse naturaalse tehnooliga abil. Roosidest eemaldatakse loomulik niiskus ning seejärel asendatakse see glütseriiniga. Antud säilitusprotsess võimaldab hoida rooside värskust kuni aasta.

Kas uinuvad roosid on mürgised?

Blummin uinuvad rooside töötlemisel ei kasutata mürgiseid koostiosi. Kasutatakse vaid taimseid ja biolagunevaid vedelikke.