Kodupuhastusvahendid, mis töötavad 24/7 ja 5 päeva pärast koristamist!

Kodupuhastusvahendid, mis töötavad 24/7 ja 5 päeva pärast koristamist!

Share
2021-06-10

Kui majapidamises on pikalt väärtustatud võimalikult kangeid vahendeid, mis tervise arvelt koristavad tee pealt eest baktereid, siis nüüd on asi muutumas. Eriti suurt võidukäiku teeb bränd nimega Simple Goods, mille tooted puhastavad lausa 5 päeva järjest ja on 100% looduslikud. Puhastusvahendid, mis lihtsustavad iga perenaise tööd ja vaeva, hoides kodu kauem puhtama ja kaunimana.  
Esiteks tuleb küsida, et milleks kasutada keemiat, kui saab kasutada loodust? Põhjus lihtne - kui tulemus on sama ilus, puhas ja tõhus, lihtsalt keskkonnasõbralikum ning ka sinu enda (ja terve pere!) tervisele parem, siis milleks peaks kasutama keemilist! Simple Goodspuhastusvahendid WC-sse, kööki, vannituppa ja pesumasinasse on välja töötatud selliselt, et need sisaldavad nii probiootilisi aineid kui ka 100% looduslikke õlisid. Probiootikumide ja eeterlike õlide kombinatsioon võimaldab säilitada kodus tervislik mikrofloora.

Probiootikumidega puhastusvahendite võidukäik koristamises

Probiootikumid on nn “head bakterid”, mida ei ole tarvis hävitada, sest nad toimetavad tegelikult meie enda kasuks. Nad muudavad kahjutuks mikroskoopilise mustuse imepisikestes kohtades. Kasutades Simple Goods probiootilisi puhastusvahendeid, jätkavad head bakterid oma hävitustööd ehk mikroskoopilise mustuse “söömist” lausa viis päeva pärast puhastamist.
Lisaks on looduslikud puhastusvahendid sõbralikud nii sinu naha, organismi kui ka keskkonna vastu üldiselt. Kodukeemiat kasutades (näiteks nõudepesuvahendit või vannitoa puhastusvahendit) hingame seda tahes-tahtmata sisse ning meie nahk puutub sellega kokku kas vahendi kasutamise ajal või pärast pindu puudutades. Tulemuseks on erinevad nahalööbed, hingamisraskused ja peavalud. Õnneks pööravad inimesed üha enam teadlikult tähelepanu oma koduse keskkonna puhtusele ja selle mõjule nii endale, pereliikmetele kui koduloomadele.
Targad perenaised valivad koju puhastusvahendid, mis ei haise vänge keemia järgi ja mis pole mürgised, vaid mida on rikastatud 100% looduslike õlidega ning mis on oluliselt ohutumad sisse hingata. Seega liigub puhastusvahendite maailm üha enam selle poole, et pakkuda tarbijatele pH neutraalseid, 100% taastuvaid ja pehmeid tooteid, mis hoiaksid nii inimest kui loodust. Ühed kõige sagedasemad koduses majapidamises kasutuses olevad vahendid on nõudepesuvahend ja pesupesemise vahend ning need kaks võiksid kindlasti olla võimalikult puhtad ja looduslikud! Sest on ju tõenäoline, et nõudepesuvahend võib nõudelt ning pesuvahend läbi riiete sattuda meile organismi.

Lõhn peab olema ka tervislik

Keemiliste puhastusvahendite üks ebameeldivamaid kõrvalmõjusid on nende vänge lõhn, mis ärritab hingamisteid ja ajab köhima. Simple Goods kasutab oma puhastusvahendites ainult 100% looduslikke õlisid. Põhjus lihtne - inimene on loodusest pärit ja loodus pakub meile nii palju ilu, headust ja väge, et on patt seda keemilisega asendada.
Sajandeid on eeterlikke õlisid kasutatud meditsiinis ja tervise eesmärgil, et tappa bakterid, viirused ja seened. Lisaks on neil positiivne mõju meie meeleolule, luues harmooniat, tasakaalu, andes energiat, fookust ja lõõgastust. Tänu nendele omadustele on eeterlikud õlid populaarsed ka aroomiteraapias ja loodusravis.
Simple Goods toodetes kasutatud õlid on üdini naturaalsed ja toodetud laialt levinud meditsiinilistest taimedest, marjadest, lilledest, vürtsidest, juurtest ja puudest. Kõik kasutuses olevad õlid on hoolikalt valitud just nende lõhna ja positiivset mõju tervisele silmas pidades. Tulemus on elegantne, ootamatu ja mitmekihiline lõhnafragment, mis on tõestanud sadade perenaiste kodus oma positiivset mõju üldisele heaolule.
Nii saavad ka WC ja vannitoa puhastusvahendid olla meeldiva lõhnaga ja teha samal ajal väga tõhusat tööd bakteri eemaldamisel. Koduhoidjate eriti suureks lemmikuks on muutunud suurepärase imavusega Simple Goods majapidamislapid, mis puhastavad suurepäraselt, ei kriimusta pindu ja on samal ajal kantud tootja kõrgetest väärtustest puhtuse ning loodusega kooskõla osas.
Kodu koristamine, puhtana hoidmine ja positiivse meeleolu loomine on tänu Simple Goods puhastusvahenditele, probiootilisele koostisele ja looduslikele õlidele kiirem, lihtsam ja mõnusam kui eales varem!

Comments

Leave your comment