Trennita saledaks SuperDreniga!

Trennita saledaks SuperDreniga!

Trennita saledaks SuperDreniga!

Share
2023-03-27

Igal viisil kehaline aktiivsus on hea ja kasulik füüsilisele tervisele, aga avaldab otsest mõju ka inimese vaimsele seisundile, ainevahetusele, naha olukorrale ja üleüldisele väljanägemisele. Samas on igal ühel meist perioode, kui trennis käimise motivatsiooni on väga rakse üleval hoida või tuleb ette hetki, mil kohustuste graafik on otsast lõpuni täis ning enda liigutamiseks polegi võimalik tunnikest näpistada. Siiski tahaks ka nendel perioodidel head vormi saavutada või seda hoida ning saabuvale kevadele enesekindlalt vastu astuda. Mida teha?

Ära muretse! Ka trennita on võimalik heas vormis olla. Vaja on vaid kolme asja – tahtmist, järjepidevust ja Itaalias toodetud SuperDren sarja tooteid. Tegemist on puhaste koostisosadega, igatipidi testitud ning kehasõbralike toodetega, mis lihtsalt ja kiiresti aitavad vähendada tselluliiti, alandada kehakaalu, aga väljutada näiteks organismist ka üleliigset vett ning mürkaineid.Muidugi, kui sa ise seda tahad ja oled nõus järjepidevalt panustama. Kuidas panustada?

Võtame mõned väga lihtsad näited. Vähene liikumine ning ebatervislikud toitumisharjumused soodustavad rasvade kogunemist erinevatesse piirkondadesse, tekitades nii rasvkoes põletikku ja tselluliiti. Seesuguste protsesside leevendamiseks või nende ära hoidmiseks vajame aeg-ajalt keha puhastamist jääkainetest. Väga lihtne on seda teha vedelikku tarbides. Puhas vesi on hea, kuid tavalisel kujul maitsetu ja piisavates kogustes enamus meist seda päeva jooksul tarbida ei suuda. Kui aga lisada oma joogipudelisse korgi või kaks näiteks mustika või ananassi maitselist SuperDren jääkaineid väljutavat ja ainevahetust kiirendavat lisandit, tabame mitu eesmärki ühe lonksuga.

Esiteks, kui veel on hea maitse, on lihtsam seda eelistada suhkruid täis energiajookidele ja oma vajalik päevane vedelikukogus ka ära juua. Teiseks aitavad aga SuperDreni lisandid väljutada organismist loomulikul teel jääk- ning mürkaineid, vähendades seeläbi ebamugavat veepeetust ja paistetust. Mõlema toote koostises on looduslikke tohtreid – näiteks ananass koos Aasia tsentellaga on tuntud kehavedelike väljutajad ja aitavad tõhusalt võidelda ka tselluliidiga; mustikas koos viinamarjade ja kurkumiga stimuleerivad samuti organismi erituselundite aktiivsust ja kiirendavad ainevahetust. Vähenenud kehakaal, reipam olek, pringim nahka ja tervem jume -  just need märksõnad illustreerivad hästi, mida järjepidev korgitäis SuperDreni lisandit vette teha võib!

Nii nagu vee joomine on ka kreemitamine igapäevane ning rutiinne tegevus. Eriti praegusel talvisel ajal kui nahk kisub ja hakkab ketendama kohe, kui piisavalt niisutust ei saa. Anne & Stiili ilulemmikute hulgas on enda naha eest hoolitsemise valikus SuperDreni krüogeel. Geelkreemi kasutamine muudab ühest küljest naha pehmeks, aga teisalt aitab taastada ka naha toonust ning parandada mikrovereringet, mis väga oluline särava naha saavutamiseks. Krüogeelil on selline külmetamise efekt, mis annab koheselt märku, et geelkreem kokkupuutel nahaga hakkab võitlema tselluliidiga, ning vereringe ergutamise tulemusena on organismil kergem väljutada kehast jääk-ning mürkaineid.  Kui jääefektiga krüogeel tundub liiga ekstreemne siis võib vannist, saunast või dušši alt tulles enda nahka hellitada ka SuperDreni tselluliiti lõhustava kreemiga. Sarnaselt teistele sarja toodetele koosneb ka tselluliidikreem puhastest ning naturaalsetest taimsetest biokompleksidest, mis suudavad lõhustada keharasvu, tungida sügavamale nahakihtidesse ja eemaldada kehast sinna kogunenud üleliigse vee. Tulemuseks on säravam nahk ning kergem enesetunne!

Veelgi intensiivsema ja pikemaajalisema tulemuse saavutamiseks on soovitatav näiteks eeltoodud kehakreeme kasutada koos SuperDren rasvarakke lõhustavate ampullidega. See omakorda triivib mõtted vitamiinide peale. Kevad on ju kohe ukse ees ja just praegu õige aeg toetada organismi vajalike vitamiinidega, et tugevndada vastupanuvõimet ja ennetada kevadväsimust.  See on paljuski seotud aga ka sellega, kas ja kui puhas on jääk-ning mürkainetest organism. Näiteks Superdreni kapslid põhinevad taimsetel ekstraktidel, aidates niiviisi põletada organismi kogunenud üleliigseid keharasvu, takistab nende imendumist ja tasakaalustab veresuhkru taset organismis. Kapslites on näiteks ühe koostisainena võilillejuur, mis teada-tuntud seedehäirete leevendaja, või näiteks roheline tee, mis hea ainevahetuse kiirendaja ja jääkainete väljutaja.

Need on vaid mõned üksikud näited sellest, kuidas tahtmise, järjepidevuse ja Superdreni toodetega on võimalik igapäevaselt ka ilma trennita vormis olla ja seda hoida. Ehk räägib omaette kvaliteedist seegi, et Superdreni tooted on võitnud Eestis mitmeid Iluguru, Anne&Stiil'i ning Buduaar Ilulemmiku auhindu! Oma valdkonna spetsialistidest koosnevad žüriid ei saa ju eksida?!

 

 

Comments

Leave your comment