sulge

TASUTA TRANSPORT al. 49€ ostust
Šoppa kohe, maksa hiljem!
Liitu meie uudiskirjaga ja naudi -10% soodustust esimeselt ostult!
TASUTA TRANSPORT pakiautomaatidesse al. 49€ ostust
БЕСПЛАТНЫЙ ТРАНСПОРТ от 49€ в посылочные автоматы
NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant komplektus nuo 49 EUR!

Blummin

Blummin

Blummini lillekarbid on täis luksust rooside näol mis on hoolikalt korjatud ja säilitatud. Lillekarbid on käsitöö, mis valmivad floristide käe all Eestis. Blummin magavad roosid on 100% naturaalsed ja looduslikud. Roosid viiakse stabiilsesse olekusse ja säilitatakse spetsiaalse tehnoloogia abil. Roosidest eemaldatakse loomulik niiskus ja see asendatakse glütseriiniga. Antud protsess tagab selle, et roos säilitab oma loomuliku välimuse ja kuju. Roose töödeldakse taimsete ja biolagunevate vedelikega.

toodet lehel
Tagasi üles
toodet lehel
Tagasi üles
Mis on uinuvad roosid?

Uinuvad roosid ehk magavad roosid on looduslikud. Roosid säilitatakse spetsiaalse tehnoloogiaga, viies roos stabiilsesse olekusse ning roosi loomulik niiskus asendatatkse glütseriiniga.

Kui kaua säilivad uinuvad roosid?

Uinuvad roosid on ehtsad ning õige hoolduse korral säilivad roosid kuni aasta. 

Kas uinuvad roosid on mürgised?

Blummin uinuvad rooside töötlemisel ei kasutata mürgiseid koostiosi. Kasutatakse vaid taimseid ja biolagunevaid vedelikke.

Kas uinuvad roosid on ehtsad?

Uinuvad roosid on ehtsad. Blummini luksususlikud lillekarbid on valmistatud Eesti floristide käe all käsitööna.

Millest on uinuvad roosid tehtud?

Magavad roosid on hoolikalt korjatud, säilitatud ja on 100% naturaalsed. Lõuna-Ameerikast korjatud roosid säilitatakse naturaalse tehnooliga abil. Roosidest eemaldatakse loomulik niiskus ning seejärel asendatakse see glütseriiniga. Antud säilitusprotsess võimaldab hoida rooside värskust kuni aasta.