Kogu Kaup -15% alates 25€ Registreeritud klientidele
99€ ostust kingituseks Mood Hair Bodyguard Frizz Controller 150ml väärtuses 12.95€(Kehtib kuni kingitusi jätkub)
Liitu meie uudiskirjaga ja naudi -10% soodustust esimeselt ostult!
Kõik Täishinnaga Tooted Püsikliendile -15% alates 25€ (Registreeritud klientidele) | Al 99€ ostust kingituseks Mood Hair Frizz Controller 150ml väärtuses 12.95€(Kehtib kuni kingitusi jätkub)
All Full Priced Products -15% from 25€ Purchase for Registered Users | FREE DELIVERY to parcel machines on orders over 49€
All Full Priced Products -15% from 25€ Purchase for Registered Users | БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА начиная от 49€ в посылочные автоматы!
All Full Priced Products -15% from 25€ Purchase for Registered Users | NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant komplektus nuo 49 EUR!
All Full Priced Products -15% from 25€ Purchase for Registered Users | BEZMAKSAS PIEGĀDE uz pakomātiem pirkumiem no 49 EUR!

Allergiavabad tekid

Allergiavabad tekid

Allergiavabad tekid

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Millised tekid on sobivad allergia korral?

Allergiavaba ehk hüpoallergeense teki omadus on pärssida tolmulestade arengut, mis tekitavad allergiat, ning tagada puhtam magamiskeskkond. Sünteetilised ja puuvillased tekid on allergiaprobleemi puhul peaaegu vältimatud. Siidi- ja villatäidisega tekid on samuti allergiaohutu alternatiiv suletoodetele. Kindlasti tasub valida kvaliteetne tekk, mida saab tolmulestade tapmiseks regulaarselt 60-kraadise veega pesta. Dreamsville Bio tekid on loodud neile, kes on allergilised udusulgede, lateksi ning villa suhtes. Tekid on täidetud PrimaLoft® Bio™ kiudtäidisega, mis on ainulaadne allergiat mitte tekitavate väga peenete kiudude segu.

Kus on allergiavaba DreamsVille tekk toodetud?

Disainitud on Eestis, toodetud on Saksamaal.

Kuidas allergiavaba tekki pesta?

Tasub valida kvaliteetne tekk, mida saab tolmulestade tapmiseks regulaarselt 40-kraadise veega pesta. Mugavaim variant oleks, kui tekki saaks pesta kodustes tingimustes, toote omadusi kahjustamata. Kuna teki sees olevad osakesed on väga väiksed kuivab tekk tavapärasest kauem.

Mis materjale kasutatakse allergiavabade tekkide sees?

Sünteetilised ja puuvillased tekid on allergiaprobleemi puhul peaaegu vältimatud. Siidi- ja villatäidisega tekid on samuti allergiaohutu alternatiiv suletoodetele. Dreamsville tekid on täidetud hüpoallergeense PrimaLoft® Bio™ kiudtäidisega ja kaetud 100% puuvillaga. PrimaLoft® Bio™ on ainulaadne ülipeente kiudude segu, mis on loodud imiteerima kõiki udusulgede soovitud omadusi ilma allergiat tekitamata. OEKO-TEX sertifitseerimise käigus testiti toote materjale keelatud ja tervistkahjustavate kemikaalide suhtes nagu kantserogeensed ja allergiat tekitavad värvained, azo-värvained, ftalaadid, formaldehüüdid, pestitsiidid, raskmetallid, tina- ja kloororgaanilised ühendid, bioloogiliselt aktiivsed elemendid, tulekindlust lisavad kemikaalid jne.

Mis on allergiavaba tekk?

Allergiavaba ehk hüpoallergeense teki omadus on pärssida tolmulestade arengut, mis tekitavad allergiat, ning tagada puhtam magamiskeskkond. Sünteetilised ja puuvillased tekid on allergiaprobleemi puhul peaaegu vältimatud. Siidi- ja villatäidisega tekid on samuti allergiaohutu alternatiiv suletoodetele. Kindlasti tasub valida kvaliteetne tekk, mida saab tolmulestade tapmiseks regulaarselt 60-kraadise veega pesta.
Dreamsville Bio tekid on loodud neile, kes on allergilised udusulgede, lateksi ning villa suhtes. Tekid on täidetud PrimaLoft® Bio™ kiudtäidisega, mis on ainulaadne allergiat mitte tekitavate väga peenete kiudude segu. Tekid on kaetud puuvillaga, mis on allergikutele väga sobiv materjal.