sulge

Koodiga BEAUTY15 kogu pood -15%
OSTA KOHE, maksa hiljem!
Liitu meie uudiskirjaga ja naudi -10% soodustust esimeselt ostult!
Koodiga BEAUTY15 kogu pood -15% (kehtib ainult täishinnaga toodetele, v.a Dyson ja parfüümid)
The whole shop -15% with the code BEAUTY15 (excl. discounted items, Dyson and perfumes)
С кодом BEAUTY15 весь магазин -15% (действует только на товары по полной цене, кроме парфюмов и Dyson)
Visoms prekėms taikoma -15% nuolaida su kodu BEAUTY15 (negalioja kvepalams, „Dyson“ prekės ženklui ir prekėms kurioms jau taikoma nuolaida)
Visai veikala produkcijai -15% ar atlaižu kodu BEAUTY15 (neattiecas uz Dyson produktiem, smaržām un akcijas produktiem)

Allergiavabad tekid

Allergiavabad tekid

Allergiavabad tekid

toodet lehel
Tagasi üles
toodet lehel
Tagasi üles
Mis on allergiavaba tekk?

Allergiavaba ehk hüpoallergeense teki omadus on pärssida tolmulestade arengut, mis tekitavad allergiat, ning tagada puhtam magamiskeskkond. Sünteetilised ja puuvillased tekid on allergiaprobleemi puhul peaaegu vältimatud. Siidi- ja villatäidisega tekid on samuti allergiaohutu alternatiiv suletoodetele. Kindlasti tasub valida kvaliteetne tekk, mida saab tolmulestade tapmiseks regulaarselt 60-kraadise veega pesta.
Dreamsville Bio tekid on loodud neile, kes on allergilised udusulgede, lateksi ning villa suhtes. Tekid on täidetud PrimaLoft® Bio™ kiudtäidisega, mis on ainulaadne allergiat mitte tekitavate väga peenete kiudude segu. Tekid on kaetud puuvillaga, mis on allergikutele väga sobiv materjal.

Mis materjale kasutatakse allergiavabade tekkide sees?

Sünteetilised ja puuvillased tekid on allergiaprobleemi puhul peaaegu vältimatud. Siidi- ja villatäidisega tekid on samuti allergiaohutu alternatiiv suletoodetele. Dreamsville tekid on täidetud hüpoallergeense PrimaLoft® Bio™ kiudtäidisega ja kaetud 100% puuvillaga. PrimaLoft® Bio™ on ainulaadne ülipeente kiudude segu, mis on loodud imiteerima kõiki udusulgede soovitud omadusi ilma allergiat tekitamata. OEKO-TEX sertifitseerimise käigus testiti toote materjale keelatud ja tervistkahjustavate kemikaalide suhtes nagu kantserogeensed ja allergiat tekitavad värvained, azo-värvained, ftalaadid, formaldehüüdid, pestitsiidid, raskmetallid, tina- ja kloororgaanilised ühendid, bioloogiliselt aktiivsed elemendid, tulekindlust lisavad kemikaalid jne.

Millised tekid on sobivad allergia korral?

Allergiavaba ehk hüpoallergeense teki omadus on pärssida tolmulestade arengut, mis tekitavad allergiat, ning tagada puhtam magamiskeskkond. Sünteetilised ja puuvillased tekid on allergiaprobleemi puhul peaaegu vältimatud. Siidi- ja villatäidisega tekid on samuti allergiaohutu alternatiiv suletoodetele. Kindlasti tasub valida kvaliteetne tekk, mida saab tolmulestade tapmiseks regulaarselt 60-kraadise veega pesta. Dreamsville Bio tekid on loodud neile, kes on allergilised udusulgede, lateksi ning villa suhtes. Tekid on täidetud PrimaLoft® Bio™ kiudtäidisega, mis on ainulaadne allergiat mitte tekitavate väga peenete kiudude segu.

Kus on allergiavaba DreamsVille tekk toodetud?

Disainitud on Eestis, toodetud on Saksamaal.

Kuidas allergiavaba tekki pesta?

Tasub valida kvaliteetne tekk, mida saab tolmulestade tapmiseks regulaarselt 40-kraadise veega pesta. Mugavaim variant oleks, kui tekki saaks pesta kodustes tingimustes, toote omadusi kahjustamata. Kuna teki sees olevad osakesed on väga väiksed kuivab tekk tavapärasest kauem.